Áňa vítězkou ČP i mezi juniorkami
Posledním turnajem domácí sezony 2016/2017 bylo MČR juniorů a juniorek, které pořádal v Bělé pod Bezdězem náš klub. Mezi děvčaty sice Aničce tentokrát medaile unikla o pouhý zásah, když ve čtvrtfinále prohrála 14:15 a obsadila konečné 6. místo, ale i tak se s přehledem stala vítězkou Českého poháru juniorek této sezony! Svělá práce! Bravo!

Mezi chlapci obsadil v soutěži jednotlivců 22. místo Víťa, který pak v neděli spolu s Jirkou a Fandou vytvořili družstvo. Po dvou porážkách a jedné výhře skončili kluci na 6. místě. Díky za reprezentaci klubu!

Gratulace Aničce!
Poděkování celému realizačnímu týmu MČR 2017 v Bělé pod Bezdězem!
MC