13.03.2012 08:45

viz. manuál v rubrice Tréninky.

Trénink ve čtvrtek 22.3.2012 je zrušen!

13.03.2012 08:34

Důvodem je účast trenérů i většiny závodníků na mezinárodním turnaji Challenge Wratislavia ve Wroclawi.

Memoriál K. Hulínského - Písek

19.02.2012 16:32

19 mladších žaček a 34 mladších žáků se tuto sobotu 18.2. v Písku zúčastnilo dalšího ze série žebříčkových turnajů Memoriálu K. Hulínského v šermu kordem.

V soutěži děvčat nás kromě našich již zkušených závodnic Aničky a Adélky reprezentovala i Dorotka Adamová, pro kterou to byl první start na oficiálním turnaji. Áňa s Áďou se obě probojovaly až mezi posledních 8, kde je pavouk turnaje svedl dohromady k boji o 4. Úspěšnější byla Áňa, která následně přes Špatenkovou z Olomouce postoupila až do boje o první místo. Zde však již nestačila na Sehnalovou z Dukly Olomouc. Příjemným překvapením byl velmi dobrý výkon Dorotky v prvním kole, kdy s dvěma vtězstvími s přehledem postoupila do 16. A i když zde prohrála, nemá se rozhodně za co stydět - super výkon! Konečné pořadí našich děvčat: Anička - 2., Adélka - 8., Dorotka - 12. místo.

Po delší době jsme měli zastoupení i v soutěži chlapců. Na svůj první turnaj vyrazil Fanda Coufal. Spolu s Dorotkou se tak ujali role "předjezdců" našich zbývajících mini žáků před turnajem SC Cup 2012, kam se všichni chystají.

I Fanda bojoval mezi většinou staršími a zkušenějšími soupeři jako lev a vyválčil ve skupině jedno vítězství, když k druhému (postupovému) mu zbýval jediný zásah. Jeho konečné 28. místo je slibným začátkem. I on zaslouží pochvalu!

Více fotografií (foto M.Cimpa) na:  plus.google.com/photos/115490853889908022213/albums/5711709223348246465?banner=pwa

Trénink ve čtvrtek 23.2. odpadá

17.02.2012 08:58

Z důvodu akce "Sportovec roku 2011 Bělé pod Bezdězem" čtvrteční trénink 23.2. odpadá. Od 17:00 se nominovaní (Roman, Jirka, Štěpán, Anička) zúčastní vyhlášení ve Sportovní hale města. Účast ostatních na akci vítána.