Aktuality

TROFEO MAESTRO DARIO CODARIN 2019 - ECC Klagenfurt

29.10.2019 17:28

Ondra v E64

Mezi 211 šermíři se z bělských borců nejlépe vedlo Ondrovi, který vybojoval pěkné 64. místo!

Umístění dalších šermířů 1.FC BpB: Fanda 77., Martin 100., Matyáš 125. a Vojta 155. místo.

Gratulace a poděkování všem!

MC

Velká Cena Karlových Varů 2019

29.10.2019 17:23

V konkurenci 43 děvčat se z našeho trojlístku nejvíce dařilo Adélce, která vyšermovala pěkné 9. místo. 

Šárka skončila 36. a Klárka na 38. místě.

Díky všem za reprezentaci klubu!

MC

Pohár ČEZ 2019

14.10.2019 18:08

Fanda na bedně

Svou výbornou formu potvrdil Fanda i uplynulou sobotu na prvním domácím turnaji juniorů, když v konkurenci 80 šermířů z Čech, Slovenska a Venezuely vybojoval skvělé 3. místo! Parádně zašermoval i Martin - 15. místo. Umístění dalších našich závodníků: Ondřej - 28., Matyáš - 44., Vojtěch - 54. místo.

Mezi 57 závodnicemi z Čech, Slovenska, Německa a Venezuely se z našich tří děvčat nejdále probojovala Anička, která obsadila celkově 11. místo a v redukovaném pořadí skončila jako 4. juniorka. Dominika obsadila 30./18. příčku a Petra skončila na 39./22. místě.

V konkurenci 64 žáků podali všichni naši závodníci vyrovnané výkony a skončili v těsném závěsu za sebou: Tomáš - 14., Vojta M. - 16. a Jakub na 17. místě. 

Poděkování všem závodníkům za reprezentaci klubu a Jirkovi za celosobotní rozhodování!

MC

Budapest Cup 2019

08.10.2019 08:18

Fanda v E32 na ECC

Parádního výsledku dosáhl v sobotu na kadetském turnaji v Budapešti Fanda, když v konkurenci 322 borců vyšermoval 20. místo! 

Gratulace!

V neděli pak spolu s Ondrou byli členy družstva České republiky (Coufal, Klaus, Procházka, Stempel), které mezi 57 týmy obsadilo 27. příčku. 

Umístění dalších našich závodníků: Ondra 101., Martin 173., Matyáš 222. a Vojta 268. místo. Mezi 289 kadetkami obsadila Dominika 236. místo.

MC

Babylon Cup 2019

08.10.2019 08:11

Kuba a Áďa ve finále

Výborně zašermovali naši žáci o víkendu v Liberci, když v obou kategoriích jsme měli zástupce ve finálové osmičce! 
V sobotu Kuba vybojoval 7. místo a v neděli Áďa vyválčila 5. příčku. 

Neztratili se ale ani naši další šermíři. 

Tomáš obsadil pěkné 13. místo, Filip byl 22., Vojta M. 25. a Patrik B. skončil na 42. místě.
Mezi děvčaty pak Klárka skončila 30. a Šárka 50.

Startovalo 94 chlapců a 61 děvčat.

Gratulace nejen finalistům a poděkování Jirkovi a Líbě.

MC

 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Informace pro členy

 
 

 

Trenér doporučuje    

Reportáž o našem klubu 
na sportvokoli.cz

 

HISTORIE KLUBU 2008-2019

 

Podpořte náš klub nákupem přes:

Naše turnaje

Došermováno