Ještědský kalíšek 2011 - první vítězství v žebříčkovém turnaji pro 1.FC BpB !

05.12.2011 08:16

Po téměř 3/4 roce se náš oddíl opět zúčastnil fleretového turnaje. Na tradičním žebříčkovém turnaji Ještědský kalíšek 2011, který každoročně pořádá oddíl šermu TJ Lokomotiva Liberec, náš oddíl v kategorii ml. žaček reprezentovala Áňa.

Základní skupinu absolvovala Áňa bez porážky, stejně tak jako eliminační boje až do finále. Zde se o první místo utkala se závodnicí Sokola Brno I Michaelou Macko. Po prvních dvou třetinách prohrávala 1:3, ale změnou taktiky a bojovným výkonem v poslední třetině vývoj zápasu obrátila ve svůj prospěch a v napínavém závěru zvítězila 5:4.

Úspěch je cenný i proto, že šermu fleretem se již od této sezóny v našem oddíle nevěnujeme - tento turnaj měl být pro Áňu pouze zpestřením na konec roku. A zpestření to bylo věru příjemné!!!