První finále pro 1.FC Bělá p.B....a hned bedna!

24.10.2010 20:21

Tuto neděli se uskutečnil v Brně žebříčkový turnaj ml. žaček v šermu fleretem "Mladé naděje", na kterém náš oddíl reprezentovala Anička. Na startu se sešlo 26 šermířek, a to nejen z ČR, ale i ze Slovenska a Polska. Áňa si vedla dobře již od prvního kola, kde získala 3 vítězství a utrpěla 2 porážky (jednu 1:2 na čas) - do neúplné 32 čl. eliminace nastupovala z 13. místa.

O šestnáctku porazila Štěpánku Němcovou z Liberce 12:6, o finále Terezu Křížovou z Bohemians 12:4, a v boji o nejlepší čtyřku pak ve vypjatém souboji udolala Karolinu Teimerovou ze Starého Města 12:8. V boji o postup mezi nejlepší dvě však již nestačila na zkušenější šermířku a pozdější vítězku celého turnaje Sabinu Hendrichovou z Ostravy, se kterou prohrála jasně 0:6.

Anička obsadila krásné 3. místo a pro náš oddíl tak získala první nejen finálové, ale hned i medailové umístění na turnaji!

Finalistky - zprava: 1. Hendrichová, 2. Lasáková, 3. Fliborová + Coufalová, 5. Králová, 6. Staňková, 7. Csefalvay (SVK),8. Teimerová

Áňa s prvním pohárem

Áňo super - jen tak dál!!!

Trenér